× شبکه معماران ایران

صفحه اصلی

خدمات معماری

خدمات شهرسازی

خدمات عمران

خدمات ترجمه

لیست قیمت و راهنما

شبکه معماران ایران

درخواست استخدام

تماس با ما


17 آذر 1401 07:40:02
ارديبهشت 30

اهمیت مدلسازی سه بعدی شهرسازی و نرم افزارهای آن

 

مدل سازی سه بعدی شهرسازی  یک امکان بسیار مناسب در فضای مجازی می باشد که برای خلق اشیاء و مکان هایی که امکان ساخت و یا ارائه آنها در دنیای واقعی با محدودیت مواجه هستند، کمک بسزایی می کند. از جمله این محدودیتها میتوان به تجهیزات، اشیاء و یا انجام کار خاصی که در مرحله طراحی و برنامه ریزی می باشند و یا محصولاتی که به تولید نرسیده اند اشاره کرد. در این هنگام مدل سازی سه بعدی بسیار مفید بوده و به شما در ارائه طرح اولیه محصولتان کمک می کند.

 

نرم افزار های سه بعدی بسیاری وجود دارد، ولی در رشته شهرسازی، معمولا از سه نرم افزار تری دی مکس، اسکچاپ و رویت استفاده می شود. موسسه شبکه معماران ایران کلیه سفارشات سه بعدی رشته شهرسازی را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

 

ثبت نام سریع و ایجاد سفارش پروژه

 

پروژه سه بعدی شهرسازی

 

اهمیت انجام پروژه سه بعدی شهرسازی توسط طراح متخصص

 

طراحی و مدلسازی سه بعدی به دلیل پیچیده بودن، نیازمند مهارت خاصی است. از طرفی دسترسی به طراحان حرفه ای و مجرب برای هر کس و در هر مکانی امکان پذیر نیست. ما در شبکه معماران ایران سعی نموده ایم با شناسایی و به کارگیری این طراحان، این مشکل را برطرف نموده و سفارش شما را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهیم. استفاده از بهترین طراح سه بعدی، قیمت مناسب، زمان تحویل به موقع و تضمین کیفیت محصول از جمله خدمات ویژه موسسه ما می باشد.

 

نحوه سفارش پروژه سه بعدی

 

اولین مرحله ثبت نام در وبسایت می باشد. بر روی لینک زیر کلیک نمائید و وارد فرم ثبت نام شوید. تمامی اطلاعات موردنیاز را وارد کنید و دکمه ثبت نام را بزنید. اکنون با استفاده از ایمیل و رمز عبور، وارد پنل کاربری شوید. از قسمت سمت راست سایت، گروه شهرسازی را انتخاب کرده و روی زیر منوی ثبت سفارش پروژه سه بعدی کلیک نمائید. کلیه مشخصات پروژه سه بعدی خود را در فرم وارد کرده و دکمه ثبت سفارش را بزنید. سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط اپراتورها بررسی شده و نتیجه آن از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

ثبت نام سریع و ایجاد سفارش پروژه