× شبکه معماران ایران

صفحه اصلی

خدمات معماری

خدمات شهرسازی

خدمات عمران

خدمات ترجمه

لیست قیمت و راهنما

شبکه معماران ایران

درخواست استخدام

تماس با ما


25 تير 1403 12:20:01
ارديبهشت 30

اهمیت سه بعدی در پروژه های شهرسازی

انجام پروژه سه بعدی شهرسازی؛  مدل سازی سه بعدی شهرسازی  یک امکان بسیار مناسب در فضای مجازی می باشد که برای خلق اشیاء و مکان هایی که امکان ساخت و یا ارائه آنها در دنیای واقعی با محدودیت مواجه هستند، کمک بسزایی می کند. از جمله این محدودیتها میتوان به تجهیزات، اشیاء و یا انجام کار خاصی که در مرحله طراحی و برنامه ریزی می باشند و یا محصولاتی که به تولید نرسیده اند اشاره کرد. در این هنگام مدل سازی سه بعدی بسیار مفید بوده و به شما در ارائه طرح اولیه محصولتان کمک می کند.

 

نرم افزار های سه بعدی بسیاری وجود دارد، ولی در رشته شهرسازی، معمولا از سه نرم افزار تری دی مکس، اسکچاپ و رویت استفاده می شود. موسسه شبکه معماران ایران کلیه سفارشات سه بعدی رشته شهرسازی را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

 

ثبت نام سریع و ایجاد سفارش پروژه

 

پروژه سه بعدی شهرسازی

 

اهمیت انجام پروژه سه بعدی شهرسازی توسط طراح متخصص

 

طراحی و مدلسازی سه بعدی به دلیل پیچیده بودن، نیازمند مهارت خاصی است. از طرفی دسترسی به طراحان حرفه ای و مجرب برای هر کس و در هر مکانی امکان پذیر نیست. ما در شبکه معماران ایران سعی نموده ایم با شناسایی و به کارگیری این طراحان، این مشکل را برطرف نموده و سفارش شما را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهیم. استفاده از بهترین طراح سه بعدی، قیمت مناسب، زمان تحویل به موقع و تضمین کیفیت محصول از جمله خدمات ویژه موسسه ما می باشد.

 

نحوه سفارش پروژه سه بعدی

 

اولین مرحله ثبت نام در وبسایت می باشد. بر روی لینک زیر کلیک نمائید و وارد فرم ثبت نام شوید. تمامی اطلاعات موردنیاز را وارد کنید و دکمه ثبت نام را بزنید. اکنون با استفاده از ایمیل و رمز عبور، وارد پنل کاربری شوید. از قسمت سمت راست سایت، گروه شهرسازی را انتخاب کرده و روی زیر منوی ثبت سفارش پروژه سه بعدی کلیک نمائید. کلیه مشخصات پروژه سه بعدی خود را در فرم وارد کرده و دکمه ثبت سفارش را بزنید. سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط اپراتورها بررسی شده و نتیجه آن از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

ثبت نام سریع و ایجاد سفارش پروژه