× شبکه معماران ایران

صفحه اصلی

خدمات معماری

خدمات شهرسازی

خدمات عمران

خدمات ترجمه

لیست قیمت و راهنما

شبکه معماران ایران

درخواست استخدام

تماس با ما


26 تير 1403 07:55:34
ارديبهشت 28

پروژه متره و کاربرد آن در رشته عمران

 

پروژه متره در مهندسی عمران به فرایند اندازه گیری مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه یا محاسبه مقدار مصالح به کار رفته در یک پروژه اجرا شده گفته میشود. این اندازه گیریها و آنالیزها معمولاً در جدول هایی خاص انجام می گیرند که به آنها صورت وضعیت گفته می شود. متره و برآورد یکی از زیرمجموعه های مدیریت پروژه است. متره جهت محاسبه مقادیر و برآورد جهت پیش بینی قیمت اجرای پروژه های عمرانی کاربرد دارد.

 

ثبت نام در سایت و ایجاد سفارش پروژه

 

انجام پروژه متره عمران
 

اهمیت انجام پروژه متره عمران توسط متخصص

 

چنانچه ذکر شد، این فن در رشته عمران دارای اهمیت خاصی می باشد و از طرفی دسترسی به متخصصین آن، کار دشواری است. شبکه معماران ایران با گردآوری مجموعه ای از این متخصصان و نظارت کامل بر مراحل پروژه، تمام سعی خود را برای انجام با کیفیت پروژه ها نموده و توانسته است رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

شبکه معماران ایران مرکز انجام پروژه متره عمران

 

انجام سفارش غیرحضوری پروژه های عمران نظیر متلب، متره و برآورد، باعث رفع مشکلات عدیده ای چون در دسترس نبودن متخصص، قیمت های بالا، عدم نظارت بر کیفیت و ... شده است. شما در شبکه معماران ایران به راحتی می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. پرداخت آنلاین بکنید و به صورت آنلاین سفارش خود را دریافت نمائید. بدین ترتیب هیچ محدودیت زمانی و مکانی نداشته و در هر مکان و زمانی که هستید می توانید پروژه خود را به بهترین افراد بسپارید و یک سفارش رضایت بخش را تجربه نمائید.

 

نحوه سفارش پروژه متره

 

با کلیک بر روی لینک زیر وارد فرم ثبت نام می شوید. اطلاعات لازم را در فرم وارد کرده و ثبت نام نمائید . سپس وارد پنل خود شده و از منوی سمت راست بر روی گروه عمران کلیک نمائید و ثبت سفارش متره را انتخاب نمائید. اطلاعات پروژه را در فرم وارد کرده و ارسال نمائید. اپراتورها در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی کرده و اعلام قیمت می نمایند.

 

ثبت نام در سایت و ایجاد سفارش پروژه