× شبکه معماران ایران

صفحه اصلی

خدمات معماری

خدمات شهرسازی

خدمات عمران

خدمات ترجمه

لیست قیمت و راهنما

شبکه معماران ایران

درخواست استخدام

تماس با ما


25 تير 1403 12:06:34
ارديبهشت 28

پروژه متلب و کاربرد آن در مهندسی عمران

 

پروژه متلب یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه‌ است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix و LABoratory ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه‌ است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.

این نرم افزار یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار های رشته عمران می باشد که به وسیله آن می توان پروژه های درسی، تحلیلی و پایان نامه های دانشگاهی در زمینه های مختلفی از جمله اجزاء محدود و تحلیل ماتریسی، مهندسی زلزله، دینامیک سازه و ... را انجام داد.

 

ثبت نام در سایت و ایجاد سفارش پروژه

 

انجام پروژه متلب عمران

 

انتخاب طراح تخصصی جهت انجام پروژه متلب عمران

 

اهمیت این نرم افزار در رشته عمران و کاربردی بودن آن در انجام پروژه های مختلف، باعث اهمیت توجه به طراحان تخصصی و مجرب شده است. شبکه معماران ایران با به کارگیری این طراحان و نظارت کامل بر تمامی مراحل پروژه، این امر را تسهیل نموده و خدمات ارزنده ای به مشتریان خود ارائه نموده است.

 

مزایای انجام پروژه متلب عمران توسط شبکه معماران ایران

 

سفارشات آنلاین، و غیرحضوری پروژه های علمی، هم اکنون به نحو وسیعی رایج شده است. شبکه معماران ایران نیز با حضور در این عرصه و فعالیت 5 ساله خود، توانسته است مشکلات بسیاری مانند عدم دسترسی به طراحان تخصصی و مجرب، پراکندگی و اختلاف قیمت پروژه ها، عدم نظارت و پشتیبانی لازم و ... را حل نموده و هم اکنون به تخصصی ترین مرکز انجام سفارشات آنلاین رشته های معماری، عمران و شهرسازی شود.

 

نحوه سفارش پروژه متلب عمران

 

برای ایجاد سفارش جدید، ابتدا از لینک زیر ثبت نام نموده و سپس وارد پنل خود شوید. از منوی سمت راست، گروه رشته مهندسی عمران را انتخاب کرده و بر روی گزینه ثبت سفارش پروژه متلب عمران کلیک نمائید. در فرم ایجاد شده کلیه اطلاعات مربوط به پروژه خود را وارد کرده و ثبت سفارش را بزنید. اپراتورهای ما در کمتر از ده دقیقه سفارش شما را بررسی کرده و اعلام قیمت می نمایند.

 

ثبت نام در سایت و ایجاد سفارش پروژه