× شبکه معماران ایران

صفحه اصلی

خدمات معماری

خدمات شهرسازی

خدمات عمران

خدمات ترجمه

لیست قیمت و راهنما

شبکه معماران ایران

درخواست استخدام

تماس با ما


25 تير 1403 12:05:46
دي 30

سفارش آنلاین پروژه های تری دی مکس

انجام پروژه های تری دی مکس توسط شبکه معماران ایران؛ با توجه به سرعت بیش از حد نرم افزار های طراحی، مخصوصا نرم افزاری مثل تری دی مکس، که بسیاری از مشکلات طراحی مهندسان را حل نموده است، طراحان شبکه معماران ایران در فراگیری این نرم افزار ها غافل نیستند و به طور حرفه ای آنها را در برگرفته تا خدمات ویژه ای به شما بدهند.

5 مرحله برای ایجاد یک مدل سه بعدی شگفت انگیز

اغلب تفاوت بسیار کوچکی بین آنچه واقعی و تخیلی است وجود دارد. در مدل‌سازی سه‌بعدی نیز اغلب این‌ گونه است، زیرا صحنه‌ها اکنون می‌توانند زنده شوند و به روش‌های بسیار واقعی بازتولید شوند. چه برای توسعه یک انیمیشن، ایجاد یک مدل برای یک ساختمان، فضا یا یک شهر و ... اصول اولیه ایجاد سه بعدی یکسان باقی می ماند.

در مرحله اول، مدل‌های اشیاء به صورت سه‌بعدی ساخته می شود و آن‌ها را برای شکل دادن به یک صحنه مرتب می‌کنیم. این مرحله موقعیت کلیدها و محل قرارگیری اشیاء یا کاراکترهایی که ایجاد خواهند شد را نمایش می دهد.

در این مرحله جزئیات را به بلوک های اولیه مدل سه بعدی اضافه می کنیم. مدل ها نرم تر و دقیق تر به نظر می رسند. به شکل نهایی خود نزدیک می شوید. برخی  نیز نور و محل قرارگیری دوربین را در این مرحله تنظیم می کنند تا صحنه را برای تکسچرینگ آماده کنند.

حالا بیایید به سمت بافت حرکت کنیم! بافت این امکان را می دهد که با افزودن رنگ ها، طرح ها و بافت ها، مدل را واقعی تر جلوه دهد. به عبارت دیگر نشان دهنده هنر دادن لباس به مدل های سه بعدی است.

در این مرحله است که می‌توان برای واقعی‌سازی یک صحنه تفاوت ایجاد کرد. پس چگونه پیش برویم؟ هنرمندان سه بعدی ما معمولاً به تصاویر یا عکس های مادی تکیه می کنند. علاوه بر این، اضافه کردن جزئیات نیز مهم است زیرا یک صحنه بیش از حد عالی اعتبار خود را از دست می دهد. بنابراین ما روی سایه ها، گوشه های میز، مهر و موم و غیره کوتاهی نمی کنیم.

به تدریج که صحنه شروع به جزئیات و دقیق شدن می کند، به نتیجه نهایی نزدیک می شویم. حالا که تکسچرینگ و نورپردازی به پایان رسیده است، هنرمند اقدام به رندر صحنه می کند. اشتباهات معمولا در طول این فرآیند آشکار می شود و هنرمند بر اساس آن کار خود را تنظیم می کند. نقص‌ها بخشی از دنیای واقعی هستند، به همین دلیل است که بخش بزرگی از تلاش‌های تیم سه بعدی ما اضافه کردن برخی نقص‌ها برای زنده‌تر کردن مدل سه بعدی است.

در مرحله نهایی هر صحنه رندر شده، آماده فرآیند ارسال است. این زمانی است که هنرمند از یک نرم افزار پردازش برای دستکاری بیشتر رندر نهایی استفاده می کند تا جزئیات بیشتری را نشان دهد. رندر معمولا رنگی دریافت می کند و برخی از هنرمندان حتی افکت ها را هم اضافه می کنند و از فیلترهای عکس برای جذاب تر کردن صحنه استفاده می کنند. نورپردازی نیز در این مرحله ضروری است تا مدل سه بعدی تا حد امکان واقعی به نظر برسد. در واقع، نورپردازی ماهرانه پتانسیل ایجاد صحنه های قانع کننده تری را دارد. پردازش پس از یک مدل سه بعدی معمولاً زمان بر است و برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیاز به تمرکز زیادی دارد.

پس از اتمام صحنه، نوبت به کادربندی می رسد، مورد دوم باید به خوبی فکر شود زیرا بر فضایی که به تصویر خود می دهیم تأثیر می گذارد. با کمک نرم‌افزارهای مدل‌سازی سه بعدی خود، می‌توانیم روی هر جزئیات زوم کنیم و زوایای خود را به دلخواه تغییر دهیم تا نقطه‌ نظر عالی را انتخاب کنیم.

پس از اتمام این مرحله، به یک شی سه بعدی دقیق و واقعی می رسیم. در مدل‌های سه بعدی ما معمولاً در برنامه‌های واقعیت افزوده یا واقعیت مجازی استفاده می‌شوند. اگر پروژه ای دارید یا در ساخت مدل سه بعدی نیاز به کمک دارید، با ما تماس بگیرید.

 

انجام پروژه های تری دی مکس

 

نرم افزار تری دی مکس قابلیت آن را دارد که برنامه دیگر را هم در خود جای دهد تا کیفیت کار دو چندان شود از

جمله V-Ray ،ماهم برای بالا رفتن خدمات مان از این نرم افزار استفاده نموده ایم.

                         

طراحان شبکه معماران ایران از تمام نرم افزار های روز دنیا برای ارائه خدمات به شما استفاده می برن تا خدمات

ویژه ای به شما ارائه دهند.

 از حرفه ای ها کار بخواهید شبکه معماران ایران

 

            

 

تری دی مکس

 

            

 

            

 

           

سفارش آنلاین تری دی مکس

سیاست های موسسه شبکه معماران ایران

 لینک راهنمای ثبت سفارش

هزینه و زمان طراحی

 

مزایای انجام پروژه های تری دی مکس توسط شبکه معماران ایران :

 

1- آنلاین بودن کلیه ی مراحل سفارش و عدم نیاز به مراجعه ی حضوری

2- انجام طراحی توسط متخصصین مجرب و مسلط به این نرم افزار

3- تقیسم بندی کیفیت سفارش و زمان تحویل آن به سه سطح طلایی، نقره ای و برنزی

4- قیمت مناسب و تحویل به موقع سفارش در زمان مقرر

5- گارانتی و تضمین کیفیت 72 ساعته

 

جهت ثبت سفارش سریع پروژه تری دی مکس، از طریق لینک زیر وارد فرم ثبت نام شده و پس از ثبت نام و ورود به پنل خود، از منوی سمت راست و قسمت سفارشات رشته ی معماری، ثبت سفارش انجام پروژه های تری دی مکس3dmax را انتخاب نمائید و سفارش خود را ثبت نمائید. سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط متخصصان ما بررسی شده و انجام می گردد.

 

ثبت نام سریع و ثبت سفارش